CV koostamine

Korralikult vormistatud CV on Sinu esimene võimalus näidata ennast usaldusväärse ja teotahtelise töötajana. Pole saladus, et erinevad tööandjad ootavad oma personalilt erinevaid kogemusi – mida täpsemalt sobib Sinu CV nende ootustega, seda suurem on huvi Sinu vastu.

Siin on Sul võimalik sisestada kõik oma erinevad kogemused. Ole oma andmete sisestamisel täpne ja põhjalik ja täida võimalusel ära kõik teemajaotused: isiku- ja kontaktandmed, õpikogemused, töökogemused ning muud oskused ja lisainfo.

Kui oled sisestanud kõik enda kogemused, siis liigu menüülingile Loo CV ning hakka enda CVd koostama. Sul on võimalus igaks tööpakkumiseks imelihtsalt uus CV koostada.

CV koostamiseks toimi nii:

  • Loo CV  lehelt saad sa ülevaate enda kõikidest sisestatud kogemustest ning kui soovid mõnda kogemust enda CVs mitte esile tuua, siis vajuta kogemuse juures nuppu Peida. Sama lihtsalt saad sa ka jälle enda kogemuse CVsse sisse tuua, vajutades Näita. Sa saad Peita nii palju kogemusi kui ise soovid.
  • Kui sa soovid CV loomise käigus enda kogemusi muuta, siis saad sa seda teha vajutades kogemuse juures Muuda. Pärast muudatuse tegemist vajuta Salvesta, sellega muutub kogu sinu kogemus.
  • Kui oled välja valinud sobivad kogemused, vajuta nuppu CV eelvaade. Nii on sul võimalik näha, milline hakkab su CV välja nägema. NB! CV peab mahtuma 3 lehekülje peale, kuid kui ei mahu, siis kuvatakse CV eelvaate lõpus teade „Kahjuks ei mahu kõik andmed 3 lehekülje peale ära“.
  • Kui CV ei mahtunud 3 lehekülje peale, siis vaata üle andmed, mida CV-le lisada soovid ning tee vastavad muudatused.
  • Kui oled CV valmis saanud, siis vajuta Salvesta CV ning lisa enda CVle pealkiri. Seejärel Salvesta CV, mille peale kuvatakse „Uus CV on edukalt salvestatud“.
  • Seejärel liigu rubriiki Minu CV-d. Sealt saad sa enda CVd eelvaadata, alla laadida, saata, välja printida ja ära kustutada.
  • Kui soovid CVd saata, siis vali E-post ning sisesta saaja e-posti aadress, täpne e-kirja pealkiri ja sisu. Kontrolli kindlasti enne e-kirja saatmist üle oma CV ning tee linnuke kasti “Minu CV on kontrollitud ja sobiv tööandjale saatmiseks“.
  • Kui oled e-kirja saatmiseks andmed sisestanud ja linnukese kasti teinud, siis lõpetuseks jääb ainult vajutada Saada.

 

Stardiplats soovib edukat kogemuste sisestamist ja analüüsimist ning CV koostamist!

CV

CV eelvaade

Oled sa kindel, et soovid selle CV kustutada?

Manus:
Oled sa kindel, et soovid need andmed kustutada?

Salvesta CV

Näita Peida